Badanie grafologiczne pisma ręcznego

Analiza grafologiczna

Grafologię, czyli naukę o badaniach pisma ręcznego zasadniczo dzielimy na dwa rodzaje: 

  1. psychologiczną analizę pisma – dziedzinę psychologii zajmującą się ustalaniem związków między grafizmem a dominantami osobowościowymi;
  2. kryminalistyczną analizę pisma – dziedzinę badań kryminalistycznych, mających na celu ujawnienie autentyczności lub fałszerstwa badanego dokumentu.

Obydwie metody badawcze okazują się niezwykle przydatne.

Kryminalistyczna analiza pisma ręcznego i oparcie się na opinii biegłego sądowego z zakresu badań dokumentów często zmienia przebieg i wynik śledztwa prowadzonego np. przez prokuraturę lub policję, a także wpływa na kształt orzeczenia sądowego. 

Poddanie się psychologicznej analizie pisma może okazać się ciekawym doświadczeniem egzystencjalnym. Szczególnie przydatna może być ta metoda dla osób, które z powodów osobistych oczekują psychologicznego wsparcia.

Jak zamówić usługę grafologiczną?

Sposób 1

Zeskanować materiały do badań i wysłać na mój adres e-mail agnieszka.prymaksawic@vp.pl. W zwrotnej wiadomości potwierdzę i przekażę wszystkie szczegóły zlecenia, włącznie z ostatecznym kosztem badań, jak i terminem wydania ekspertyzy.

Sposób 2

Materiały do badań wraz z numerem telefonu kontaktowego wysłać pocztą na mój adres. Adres podaję w wiadomości prywatnej, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub e-mailowym. Po odbiorze materiałów rękopiśmiennych skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Sposób 3

Po prostu napisz do mnie: agnieszka.prymaksawic@vp.pl lub zadzwoń: +48 607793217 (konsultacja w języku polskim), +48 739033777 (consultation in english). Ustalimy szczegóły, gwarantuję satysfakcję.

Grafolog cennik

Cena usług grafologicznych

  • Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu badań i czasu jego realizacji. WAŻNE! Koszt ekspertyzy zawsze jest niższy niż u konkurencji! Nie wierzysz? Sprawdź mnie!

  • Kryminalistyczna analiza pisma ręcznegocena jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości jednostek badawczych i oczekiwanego przez klienta czasu realizacji ekspertyzy. Jednostką badawczą może być np. podpis czytelny lub częściowo nieczytelny, parafa lub pełnotekstowy dokument np. list. Wycena dokonywana jest bezpłatnie po zapoznaniu się z materiałami badawczymi. Zwykle koszt wykonania opinii, jeśli materiałem dowodowym jest jedna jednostka badawcza, oscyluje między 400-1000 złotych.

  • Psychologiczna analiza pisma – cena oscyluje między 400-1000 złotych. W przypadku zamówienia składającego się z kilku próbek materiału, pochodzących od kilku różnych osób, udzielam rabatu.